Co Vás čeká?

Vaše hlavní zodpovědnost bude zahrnovat tvorbu výrobních zakázek a kooperačních objednávek, zařazování potvrzených zakázek do výroby a tisknutí příslušné dokumentace. Budete sledovat průběh výroby, vyhodnocovat zakázky a kontrolovat, zda jsou kompletní. Kromě toho budete sledovat skutečné náklady na zakázky  a spolupracovat s odděleními napříč firmou při řešení neshod. Vaše role také zahrnuje plánování směn a distribuci specifikací a plánů výroby v rámci firmy a směrem k dodavatelům.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

Tato pozice vyžaduje důkladnou organizaci a úzkou spolupráci s ostatními odděleními ve firmě, proto budete potřebovat velmi dobré organizační a komunikační schopnosti, pečlivost a systematičnost. Očekáváme ukončené středoškolské vzdělání (technický obor bude Vaší velkou výhodou) a slušnou znalost práce na PC. Také ŘP sk. B se může hodit.

Co Vám můžeme nabídnout?

Bude se Vám u nás líbit, pokud hledáte stabilního a spolehlivého zaměstnavatele v blízkosti svého bydliště a rádi si do určité míry volíte svůj pracovní režim.  Umožníme Vám stravování v prostorách firmy, naše obědy vozíme z Perly.  Využít můžete 22 dní dovolené a těšit se můžete i na další benefity.


Pošlete nám životopis :)


(i) Odesláním životopisu souhlasíte se zpracováním osobních údajů v něm obsažených. Zpracování bude probíhat pouze za účelem výběrového řízení na poptávanou pozici. Po jeho ukončení bude životopis zlikvidován. Pokud nám jej chcete ponechat déle, nebo potřebujete jiné informace, prosím volejte na 739500220 nebo pište na personal@sor.cz.