Co vás čeká?

Budete navrhovat různé typy přípravků (svařovacích, lepících, manipulačních, frézovacích a dalších) a šablon (kontrolní či rýsovací), vytvářet výkresovou dokumentaci pro jejich výrobu a asistovat při jejich výrobě. Budete vybírat a  specifikovat vhodné nástroje pro jejich výrobu (lisovací, vrtací, ohýbací atd.) Dále budete připravovat podklady pro výrobu souborů ve formátu DXF a STEP, aktualizovat vydanou dokumentaci v souladu s požadavky na změny a udržovat evidenci přípravků v informačním systému v aktuální podobě.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

Tato pozice vyžaduje znalost technického kreslení (CAD softwar, zejména Autodesk Inventor a AutoCAD Mechanical) a schopnost pracovat s výkresovou dokumentací. Důležité jsou pro nás také Vaše předchozí zkušenosti s přípravky pro montáž, svařování, lepení a manipulaci.

Koho by tato práce mohla bavit?

Tato práce je ideální pro ty, kteří rádi pracují na projektech od návrhu až po výrobu a disponují kombinací technických dovedností, kreativity a schopnosti pracovat v týmu.

 


Pošlete nám životopis :)


(i) Odesláním životopisu souhlasíte se zpracováním osobních údajů v něm obsažených. Zpracování bude probíhat pouze za účelem výběrového řízení na poptávanou pozici. Po jeho ukončení bude životopis zlikvidován. Pokud nám jej chcete ponechat déle, nebo potřebujete jiné informace, prosím volejte na 739500220 nebo pište na personal@sor.cz.