Skupina EP Industries patří mezi nejvýznamnější průmyslová uskupení v České republice s perspektivou dalšího růstu. Zahrnuje celou řadu podniků, které působí v segmentech energetického strojírenství, automobilového průmyslu, dopravní infrastruktury a odpadového hospodářství.

Aktuálně hledáme kandidáta na pozici Vedoucí logistiky.

Co Vás na této pozici čeká:

Povedete oddělení logistiky a budete řídit veškeré činnosti související s tvorbou a implementací strategie skladování a manipulace s díly. Důležitým prvkem Vaší práce bude optimalizace logistických toků na výrobní linku. Dále k Vašim úkolům bude patřit organizace vnitrofiremní dopravy a nastavení externí přepravy. Úzce spolupracovat budete především s pracovníky nákupu a vstupní kvality.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Hledáme uchazeče se SŠ vzděláním s alespoň pětiletou praxí v oboru logistiky a zkušenostmi s vedením týmu. Pokud navíc máte nápady a tah na branku, umíte vyjednávat a nebojíte se nových a neotřelých řešení, jste náš člověk. Znalost angličtiny pro nás není zásadní, ale rádi se otvíráme i zahraničním příležitostem, takže je rozhodně vítaná.

A co můžeme nabídnout my Vám?

Bude se Vám u nás líbit, pokud Vám nyní chybí prostředí, ve kterém by vynikl Váš přínos a iniciativa, a pokud hledáte příležitost, jak vytvářet hodnoty a podílet se na vzrušujících projektech. Nabízíme inspirující pracovní prostor, kde se můžete rozvíjet a růst nejen profesně, ale i osobně. Umožníme Vám závodní stravování i občasnou práci z domova a pokud máte další požadavky, můžeme si o nich promluvit.


Pošlete nám životopis :)


(i) Odesláním životopisu souhlasíte se zpracováním osobních údajů v něm obsažených. Zpracování bude probíhat pouze za účelem výběrového řízení na poptávanou pozici. Po jeho ukončení bude životopis zlikvidován. Pokud nám jej chcete ponechat déle, nebo potřebujete jiné informace, prosím volejte na 739500220 nebo pište na personal@sor.cz.