Co Vás čeká

Bude na vás, abyste se postarali o celý proces homologace našich vozidel.

Budete se věnovat sestavování dokumentů, které ověřují shodu našich výrobků s technickými předpisy. Samostatně budete provádět analýzu technických směrnic a předpisů, abyste zjistili, jakým způsobem musí naše autobusy splňovat stanovené normy.

Budete evidovat aktuální trendy a změny v technických předpisech, které ovlivňují proces homologace našich vozidel.

Budete zodpovědný za proces získávání potřebných schválení pro naše autobusy, což je důležitý krok k tomu, aby byly povoleny k uvedení na trh.

Budete aktivně spolupracovat s kolegy z jiných oddělení, abyste zajistili všechny potřebné informace. Zároveň budete informovat ostatní technická oddělení o aktuálních homologačních předpisech a zajišťovat, aby byly všechny relevantní informace dostupné.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Pro tuto pozici byste měli disponovat SŠ vzděláním.

Nutná je také schopnost efektivně pracovat s počítačem.

Schopnost se zorientovat v technické dokumentaci, jakými jsou výkresy a normy, vám pomůže lépe porozumět specifikacím homologace. Pokud jste se s tím nesetkali, rádi Vás to naučíme.

Znalost angličtiny je důležitá pro porozumění a přístup k anglicky psaným technickým informacím.

Komu by se tato pozice mohla líbit

Je jedno, jste-li žena nebo muž, pokud jste pečliví a máte rádi administrativní práci. Spolupráce s různými odděleními vyžaduje dobrou komunikaci a schopnost pracovat v týmu. Pokud umíte vzít komplexní informaci, rozklíčovat ji a porozumět jí a jste ochotní sdílet informace, komunikovat a spolupracovat s ostatními, je to práce pro Vás.

 

 


Pošlete nám životopis :)


(i) Odesláním životopisu souhlasíte se zpracováním osobních údajů v něm obsažených. Zpracování bude probíhat pouze za účelem výběrového řízení na poptávanou pozici. Po jeho ukončení bude životopis zlikvidován. Pokud nám jej chcete ponechat déle, nebo potřebujete jiné informace, prosím volejte na 739500220 nebo pište na personal@sor.cz.